Optika

Zobrazit:
Tříděno podle:
Invacom FIBRE LNB konvertor s optickým výstupem 24 hodin

Invacom FIBRE LNB konvertor s optickým výstupem

optický LNB pracuje na vlnové délce 1310 nm. Na výstupu z LNB jsou všechny polarizace spojeny do jed..

4 900 Kč Cena bez DPH: 4 050 Kč

optický rozbočovač, dvojnásobný 24 hodin

optický rozbočovač, dvojnásobný

Pro single módové systémy Dvě použitelná okna (1310 nm / 1550 nm) Šířka vlnového pásma: +- 40 nm Jed..

1 200 Kč Cena bez DPH: 992 Kč

optický rozbočovač, čtyřnásobný 24 hodin

optický rozbočovač, čtyřnásobný

Pro single módové systémy Dvě použitelná okna (1310 nm / 1550 nm) Šířka vlnového pásma: +- 40 nm Jed..

1 590 Kč Cena bez DPH: 1 314 Kč

Virtuální konvertor, Quattro 24 hodin

Virtuální konvertor, Quattro

Technické parametry: Vstupní parametry:   RF frekvenční rozsah (vertikal.):  0,95 - 3,0 GHz   RF f..

4 600 Kč Cena bez DPH: 3 802 Kč

Virtuální konvertor, Quad 24 hodin

Virtuální konvertor, Quad

Technické parametry: Vstupní parametry:   RF frekvenční rozsah (vertikal.):  0,95 - 3,0 GHz   RF f..

4 900 Kč Cena bez DPH: 4 050 Kč

optický kabel TFC01, 1m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC01, 1m, singlemode

Délka optického kabelu: 1 m Typ konektorů: FC/PC (vstup/ výstup)..

250 Kč Cena bez DPH: 207 Kč

optický kabel TFC03, 3m, singlemode

Délka optického kabelu: 3 m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

280 Kč Cena bez DPH: 231 Kč

optický kabel TFC05, 5m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC05, 5m, singlemode

Délka optického kabelu: 5m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

350 Kč Cena bez DPH: 289 Kč

optický kabel TFC10, 10m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC10, 10m, singlemode

Délka optického kabelu: 10m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

450 Kč Cena bez DPH: 372 Kč

optický kabel TFC100, 100m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC100, 100m, singlemode

Délka optického kabelu: 100m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

2 890 Kč Cena bez DPH: 2 388 Kč

optický kabel TFC15, 15m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC15, 15m, singlemode

Délka optického kabelu: 15m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

550 Kč Cena bez DPH: 455 Kč

optický kabel TFC20, 20m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC20, 20m, singlemode

Délka optického kabelu: 20m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

640 Kč Cena bez DPH: 529 Kč

optický kabel TFC30, 30m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC30, 30m, singlemode

Délka optického kabelu: 30m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

810 Kč Cena bez DPH: 669 Kč

optický kabel TFC40, 40m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC40, 40m, singlemode

Délka optického kabelu: 40m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

1 100 Kč Cena bez DPH: 909 Kč

optický kabel TFC50, 50m, singlemode Na objednávku

optický kabel TFC50, 50m, singlemode

Délka optického kabelu: 50m Typ konektorů: FC/PC (vstup/výstup)..

1 450 Kč Cena bez DPH: 1 198 Kč

Ask Product Question
* Name:
* Email:
Telephone:
* Question:
* Captcha:
Submit Question