VU+ Solo 4K, PVR, Linux

Na objednávku VU+ Solo 4K, PVR, Linux

Objevte nový UHD TV svět.

Vu + Solo 4K je světově první satelitní přijímač s Ultra HD rozlišením, který má čtyřikrát čistší obraz než při Full HD rozlišení.

Výkonný procesor 1,5GHz Dual Core

Satelitní přijímač Vu + Solo 4K je vybaven zcela novým dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz (10.000 DMIPS), což dodává přijímači excelentní výkon. Sami zůstanete překvapeni, jak rychlý satelitní přijímač může být. Rychlé zapnutí, bleskové a intuitivní prostředí plus okamžitá odezva jsou jen drobnosti, kterými Vám přijímač zpříjemní sledování Vašeho oblíbeného vysílání.

2 GB RAM / 4GB FLASH

I ten nejvýkonnější procesor si potřebuje zpracovávaná data někde ukládat a u přijímače Vu + Solo 4K se o to postarají 2GB paměti RAM a 4GB flash. Až to je ta správná kombinace, která dodává tomuto zařízení sílu a výkon.

Podpora pro nejnovější televizní aplikace

Tak jako všechny ostatní modely Vu +, i model Solo 4K podporuje nejnovější standardy interaktivní televize HbbTV. Podpora televizních aplikací Vám umožní používat oblíbené TV aplikace, jako například YouTube.

Integrovaný nový FBC Dual DVB-S2 tuner

V přijímači je osazen duální tuner s novou technologií FBC, která umožňuje na jeden tuner přijímat současně více nezávislých TV programů. Kromě toho je možné přidat další Plug & Play tuner (Dual DVB-S2, Dual DVB-C / T / T2).

Popis:
První satelitní UHD přijímač s plnou podporou rozlišení 4K, označovaného také jako 2160p, nebo Ultra HD. Srdcem přijímače je dvoujádrový procesor ARM Dual Core 1,5 GHz (10.000 DMIPS) s výkonnou RAM pamětí 2GB a s dostatečně velkou Flash pamětí 4GB pro neomezené množství pluginů. Na přední straně je umístěn 3,5 "TFT LCD displej s 262 000 barvami - 18 bit, pod odklopným krytem se nacházejí dvě UNI čtečky karet a jeden CI slot, spolu s USB 2.0 portem. HDMI 2.0 výstup s plnou podporu pro HVEC / H .265. Dva vestavěné satelitní tunery DVB-S2 typu FBC (Full band Capture), slot pro třetí tuner zůstává volný (možnost instalace DUAL DVB-S2, Combo DVB-T2 / T / C). Na zadní straně se nachází šachta pro snadnou instalaci interního HDD / SSD o velikosti 2,5 "(max. 10,5 mm).

Přijímač
Čtečka karet dvě
CI slot jeden
Standard HDTV (DVB-S/DVB-S2)
Nahrávaní (PVR) HDD/USB/NAS
Operační systém Enigma2
Ethernet ano

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze
  • 8 490 Kč
  • Cena bez DPH: 7 017 Kč
Zeptat se na produkt
* Jméno:
* Email:
Telefon:
* Dotaz: 
* Captcha: